1 Haziran 2017 Perşembe

Jilet izi


 JİLET İZLERİNE ARTIK SON
Bazı insanların psikolojik sorunlardan dolayı, bu sorunların yarattığı depresif hal ile zamanla kendilerine ve vücutlarına zarar verirler. Bu durum son derece kendini kötü hissetmelerini sağladığı gibi aradan geçen zamanla, nedenvücutlarına bu türlü zarar verdiklerine anlam verememekle beraber, geçmeyen bu yaralarla, unutmak istedikleri, geçmişe dönük anıları, bu izlerin hatırlatıcılığı sebebi ile unutmalarına engel olup, eskiyi hatırlamalarına yol açmakta ve geçmişe hapsolmuş bir ruh hali ile yaşamları gerekmekteydi.

Jilet İzi


Genelde gençlerin bu sorunlarla karşılaşması aileleri tedirgin etmektedir. Daha sonra bu sıkıntılı günler geçtiğinde bundan pişmanlık duyup bir an önce bu durumun geçmesini istemektedir. Jilet izi görünümünün ortadan kaldırmak isteyen kişi bu sorundan nasıl kurtulabileceğine dair çözüm arayışlarına girmektedir

Jilet İzine Artık Son


Hastaya tedavi öncesinde yapılan testler ,  jilet ve benzeri kesici aletler ile vücudunda açtığı yaraların derinliğine dair bilgiler alınarak çözüme yönelik işlem uygulanmaktadır. Hastanın cilt hassasiyeti belirlenip, ten hassasiyetine uygun olarak hangi tedavi yönteminin uygulanacağı aşama saptanmış olur. Son dönemlerde Kimyasal peeling yöntemi bu tür iz ve lekelerin ortadan kaldırılmasına yönelik en çok tercih edilen tıbbi yöntemlerin başında gelmektedir , buz tedavisi uygulama, lazerle tedavi gibi altefnatifler de tercih edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder