22 Mayıs 2017 Pazartesi

Artık Erkekler De Estetik Yaptırıyor


Erkeklerde Estetik YaptırıyorEstetik ve güzelliğin çağrışımını yapan kadın 2011 yılında bu yana hemcinsleriyle değil, son zamanlarda artan talepleriyle estetik cerrahlarına  ve güzellik merkezlerine başvuran erkeklerle yarışacak..

Daha sağlıklı, genç görünüm ve yakışıklı olma isteği günümüz erkeğinin estetiğe bakışını etkiliyor. Sosyal çevresi, ekonomik durumu ve çeşitli meslek grupları bu talepleri arttırsa da artık her insan gibi erkeklerde daha güzele ulaşmayı amaç edinmiş durumda.

Kıyafetlerinde, saç modelinde, traş stilini değiştirmede tutucu olan erkekler, kendisi için daha iyi fiziki bir görünüm sağlayacağını düşündüğü işlemlerde beklenenin aksine oldukça cesur davranmaya başladı..

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanları 2011 tarihinden beri Erkeğin estetik trendlerini ile ilgili önemli bilgiler aktardı.

Erkeklerin Bakımı


Günümüz erkeği diyetini, fiziki aktivitelerini ve ruh halini en elverişli şekilde tutma çabasında olmaktadır. Yaşam tarzını belirleyen erkekler daha sağlıklı ve hijyenik görünümü kendilerine amaç edinmiş durumdalar Bu nedenle erkekler de 21. yüzyılda estetik cerrahide gelişen teknolojilerden yararlanıyorlar.

Lazer epilasyon fazla olan tüylerden erkekleri kesin olarak kurtarabiliyor. Saç ekiminde mikro motor fue aleti harikalar ortaya çıkartıyor. Erkekler sıkıntılarını çektikleri fazla yağlarından kurtulmak için de Liposuction’a başvuruyorlar.

Bahar aylarının yaklaşması nedeniyle koltukaltı botox uygulaması terlemeyi önlemek için uygulanacak işlemlerin başında yer alıyor.

Jinekomasti

Erkek memesinde jinekomasti dediğimiz büyümeye bağlı yapılan operasyonlar da 2011’ in en fazla talep gören operasyonlarından olacaktır. Erkek için ciddi psikolojik problem olabilen jinekomasti operasyonu sonrası hızla özgüvenin kazanılabildiğini biliyoruz.

Erkeklerin liposuctionla göbek bölgesinden alınan fazla yağlardan kurtulmuş olması sportmen vücut hatlarını tekrar geri kazanmasını sağlayacaktır.

Saç problemi yaşayanlar da saç ekimi ile görünümlerine farklılık oluşturacaktır. Fakat ameliyatlar için en önemli detay bilindiği gibi time line yani zamanlamadır. Doğru zamanlama ile işin uzmanına başvurmanız hayati önem taşıyor

Görüntüsünden memnun olan erkeğin, kendisine olan özgüveni de tam olacaktır bu düsturla hareket etmek önemli ve sağlıklı olandır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder