Penisim sertleşmeden boşalıyorum neden?

Soru:

Cinsel organım sertleşmeden boşalıyorum, neden?
20 yaşındayım. Son 6 aydır ereksiyon problemi yaşıyorum. Cinsel organım tam sertleşmiyor. Mastürbasyon yaparken de tam sertleşme olmadan boşalıyorum. Bu sorun mastürbasyon yapmaktan kaynaklanabilir mi? Bugüne kadar ben hiç cinsel ilişkiye de girmedim. Acaba bu durumun tedavisi var mı?

Cevap:

20 yaşındaki bir gencin son 6 ayda sertleşme sorunu yaşamasının ardındaki nedenler büyük olasılıkla psikolojik çıkacaktır. Ereksiyon bozukluğunun tanısı sadece mastürbasyon esnasındaki durum ile net olarak tanımlanamaz. Sizin için en uygun olan bu konularda deneyimli bir üroloji uzmanı, tercihen bir androloji uzmanı ile görüşmenizdir. Büyük bir ihtimal ile detaylı ve gereksiz tetkiklere gerek kalmadan sorununuz çözümlenecektir.

Soru 2:

19 yaşındayım. Penisimde hiç sertleşme olmuyor ve sertleşme olmadan da boşalıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Bunun için doktora mı gitmem gerekiyor?

Cevap 2:

Penisinizde hiç sertleşme olmuyorsa, sabah kalktığınızda veya el ile boşalma yaparken veya cinsel bir heyecan duyduğunuzda tam bir sertleşme olmuyorsa, özellikle de kendinizi bildiğinizden beri durum bu şekilde ise bir üroloji uzmanına, hatta özellikle androloji dalında çalışan bir üroloji uzmanına başvurmanızı öneririm.

Penisim sertleşmeden boşalıyorum neden?” üzerine 2 düşünce

  1. mstf

    ilişki sırasında penis im tam sertlesmiyor mastürbasyon yaparken boşalmaya yakın sertlesiyor sadece sertleşme vajna ya girecek kadar serlesiyor girdiği anda hemen.boşalma yaşıyorum ve boşaldığı anda hemen.sönüyor sabah kalkınca sertleşme iyi ama ilişki sırasında çok sıkıntıdayım cevap bekliyorum hocam

  2. MURAT

    Mrh ben 34yaşinda evli iki çocuk babasiyim .sorunum hersene oluyor sertleşme olmuyor ilikkiye giremiyorum bedenim zimnim istiyor ama serleşme olmuyor ve ikliskiye giremiyorum hersene aynı sorunu yaşiyorum ve iki üç ay devam ediyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir