Sağlık İçin

Penisim sertleşmeden boşalıyorum neden?

Soru:

Cinsel organım sertleşmeden boşalıyorum, neden?
20 yaşındayım. Son 6 aydır ereksiyon problemi yaşıyorum. Cinsel organım tam sertleşmiyor. Mastürbasyon yaparken de tam sertleşme olmadan boşalıyorum. Bu sorun mastürbasyon yapmaktan kaynaklanabilir mi? Bugüne kadar ben hiç cinsel ilişkiye de girmedim. Acaba bu durumun tedavisi var mı?

Cevap:

20 yaşındaki bir gencin son 6 ayda sertleşme sorunu yaşamasının ardındaki nedenler büyük olasılıkla psikolojik çıkacaktır. Ereksiyon bozukluğunun tanısı sadece mastürbasyon esnasındaki durum ile net olarak tanımlanamaz. Sizin için en uygun olan bu konularda deneyimli bir üroloji uzmanı, tercihen bir androloji uzmanı ile görüşmenizdir. Büyük bir ihtimal ile detaylı ve gereksiz tetkiklere gerek kalmadan sorununuz çözümlenecektir.

Soru 2:

Baobabyagi Penisim sertleşmeden boşalıyorum neden?

19 yaşındayım. Penisimde hiç sertleşme olmuyor ve sertleşme olmadan da boşalıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Bunun için doktora mı gitmem gerekiyor?

Cevap 2:

Penisinizde hiç sertleşme olmuyorsa, sabah kalktığınızda veya el ile boşalma yaparken veya cinsel bir heyecan duyduğunuzda tam bir sertleşme olmuyorsa, özellikle de kendinizi bildiğinizden beri durum bu şekilde ise bir üroloji uzmanına, hatta özellikle androloji dalında çalışan bir üroloji uzmanına başvurmanızı öneririm.


Doa Kozmetik

Penisim sertleşmeden boşalıyorum neden? Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. mstf diyor ki:

    ilişki sırasında penis im tam sertlesmiyor mastürbasyon yaparken boşalmaya yakın sertlesiyor sadece sertleşme vajna ya girecek kadar serlesiyor girdiği anda hemen.boşalma yaşıyorum ve boşaldığı anda hemen.sönüyor sabah kalkınca sertleşme iyi ama ilişki sırasında çok sıkıntıdayım cevap bekliyorum hocam

Rastgele Yazılar

Alerji teknolojiyle artıyor

Alerji teknolojiyle artıyor

30 Eylül 2011 | Yorum Yok
Yüz felcine basit önlemler

Yüz felcine basit önlemler

5 Şubat 2012 | Yorum Yok
Bitkilerle detoks

Bitkilerle detoks

11 Ağustos 2011 | Yorum Yok

Twitter takip et

Facebook Takip Et