İlişkiye girince boşalamıyorum, nasıl boşalırım?

Soru:

Neden boşalamıyorum?
16 yaşındayım. 1.80 boyundayım. Arkadaşlarım benden küçük ve kısa olmalarına rağmen boşalıyorlar. Boşalamadığımı duyunca benimle dalga geçtiler. 4 kez ilişkiye girdim ama olmadı.

Cevap:

Değerli okurum, nerede ilişkiye girdin? Sanırım genelevde. O koşullarda boşalma olmayabilir. Ama normal koşullarda normal işlevini sürdürecek, merak etme. Şimdilik yapılacak bir şey yok. Sanıyorum mastürbasyonla da boşalıyorsundur. Yani kanallar açık, işlevler yerinde demektir.

Soru 2:

24 yaşındayım. Günde 2 ya da 3 kez bile cinsel ilişkiye girsem boşatamıyorum. Sizce bunun sebebi ne olabilir?

Cevap 2:

Sevgili okurum, evlendiğinde düzelir diye umuyorum. Mastürbasyonla ilgili olduğunu sanıyorum. Üzerine düştükçe boşalamaman daha da artacak. Başarı şansın azalacak. Kendini sorgulama, şimdilik öyle kalsın. Mastürbasyondan elden geldiğince uzak dur. Biraz fantezilerini keşfet. Yola öyle devam et.

İlişkiye girince boşalamıyorum, nasıl boşalırım?” üzerine 6 düşünce

 1. ömer

  1998 dogumluyum kaldırınca 8-10 cm oluyor boşalamıyorum içime geliyor zorluyorum sidik akıyor

 2. filiz

  ben 22 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum onunla sürekli ilişkiye girmek istiyorum ve giriyorum ama ben boşalamıyorum obun için sizden yardım istiyorum eşimden çok zevk alıyorum ama ben boşalamıyorum teşekürler cevabınızı bekliyorum teşekürler

 3. Fadime

  Slm ben sevgilimle iliskiye giriyorum 3 yillik beraberligim var ve iliskimde hic bosalamiyorum oda surekli nie bosalmiyosun diyor olmuyor zevk aliyorum ama bosakmiyorum sebebi ne luffen yardimci olun bana

 4. admin Yazar

  orgazm için derin uyarılmalar lazım suçu kendinizde değil partnerinizde arayın, daha derin dokunuşlar daha fazla ön sevişme yapın. ruhen rahat zamanlarda sevişin.

 5. admin Yazar

  orgazm için derin uyarılmalar lazım suçu kendinizde değil partnerinizde arayın, daha derin dokunuşlar daha fazla ön sevişme yapın. ruhen rahat zamanlarda sevişin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir