Sağlık İçin

İlişkiye girerken prezervatif içeri kaçtı

Soru:

İlişkiye girerken prezervatif takmıştık, sonunda bulamadık
1 aylık evliyim. Prezervatifle korunuyoruz. Ancak geçenlerde çok ilginç bir şey oldu. İlişkiye girerken prezervatif vardı ama sonradan bulamadık. Sizce vajinaya kaçmış olabilir mi? Eğer öyleyse bunun bir zararı olur mu?

Cevap:

Kaçtı yavrum, kaçtı. Ne kaçtı? Fare yuvasından kaçtı. Doğrudur, kaçar. Kaçtı okurum kaçtı. Ne kaçtı? Kuş kafesten kaçtı. Kaçar vallahi. Kaçtı yiğidim kaçtı. Ne kaçtı? Prezervatif vajinaya kaçtı? Kaçar mı? Kaçar. Peki neden kaçtı? Olasılıklar şunlar. Penisten korktu ve rahatsızlandı kaçtı. Vajinayı sevdi, “Ben buradan ayrılmam” dedi, kaçtı. Başka: Cart curttan bıktı. Sarması, lastiği gevşekti kaçtı işte. Ya sonunda kaçtı. Bulmak için el ilanları bastır. Evin içinde her odaya astır. Tuvalete süzgeç koydur. Yine bulamayacaksın. Onu makamında ara. Zaten çıkacak. Çünkü bu sıcaklarda orada uzun süre kalmaz ve karına da zararı olmaz.

Soru 2:

Baobabyagi İlişkiye girerken prezervatif içeri kaçtı

Acaba sevgilim gebe kaldı mı?
Kız arkadaşımla ilişkiye girerken prezervatif içinde kaldı. Boşaldıktan sonra çıkardık. Acaba kız arkadaşım hamile kalmış mıdır?

Cevap 2:

Sevgili okurum, bu kuşkuları ben nasıl bileyim? Biraz sabredin. Adetini görmezse 15-20 gün daha bekleyin. Sonra bir gebelik testi yaptırırsınız. Bildiğim kadarıyla eczanelerde bile yapılıyor. Ancak bu dediğim süreyi kafanıza bir şey takmadan çok rahat atlatın. Çünkü sözünü ettiğin gebelik olasılığı zayıf.


Doa Kozmetik

İlişkiye girerken prezervatif içeri kaçtı Hakkında Yapılan Yorumlar

Rastgele Yazılar

Çörek otu (Nigella sativa)

Çörek otu (Nigella sativa)

16 Aralık 2010 | Yorum Yok
Kanlı Balgamın Nedenleri

Kanlı Balgamın Nedenleri

14 Aralık 2010 | Yorum Yok
Çocuklarda daha çabuk patlıyor!

Çocuklarda daha çabuk patlıyor!

25 Kasım 2011 | Yorum Yok

Twitter takip et

Facebook Takip Et